Xc4vfx20-10ffg672i
Xc4vfx20-10ffg672i
XC4VFX20-10FFG672i ARRAY GATE-Programbable Gate (FPGA) ji hêla XILINX ve hatî pêşve xistin Vê amûrê, hucreyên logîk, 243 KB ji bloka RAM, û 24 astengên nîşana dîjîtal (DSP) vedihewîne, çêkirina wê ji bo serîlêdanên berbiçav. Ew li ser 1.0V-ê heya 1.2V-ê peyda dike û piştgiriyê dide standardên cihêreng ên I / O ên wekî Lvcmos, LVDS, û PCI Express.
Lêpirsînê bişînin
Danasîna hilberê
XC4VFX20-10FFG672i ARRAY GATE-Programbable Gate (FPGA) ji hêla XILINX ve hatî pêşve xistin Vê amûrê, hucreyên logîk, 243 KB ji bloka RAM, û 24 astengên nîşana dîjîtal (DSP) vedihewîne, çêkirina wê ji bo serîlêdanên berbiçav. Ew li ser 1.0V-ê heya 1.2V-ê peyda dike û piştgiriyê dide standardên cihêreng ên I / O ên wekî Lvcmos, LVDS, û PCI Express. Asta leza leza vê FPGA destûrê dide ku ew ji 450 MHz re kar bike. Amûrek di navbêna flip-chip-find-chip-pitch ball (FFG672I) de bi 672 Pins re, ji bo serîlêdanên cihêreng peyda dike. XC4VFX20-10FFG672I bi gelemperî di serlêdanan de wekî otomatîkên pîşesaziyê, pêvajoyê û pergalên otomatîkî û vîdyoyê û sazûmanê tête bikar anîn. Amûrek ji bo kapasîteya xwe ya pêvajoyê ya bilind, vexwarinê hêza kêm, û performansa bilez tê zanîn, wê ji bo cûrbecûr serlêdanan çareseriyek pêbawer çêkir.